Pozemní hokejisté zakončili podzim výhrou nad Bolevcem

19/10/2023

Úvod

Hráči HC Kadaň 1957 mají za sebou úspěšnou podzimní část další prvoligové sezony. V závěrečném zápase letošního roku si naši pozemní hokejisté poradili s Bolevcem vysoko 8:3. Hattrickem se blýskl kadaňský Běžel a o dva góly se postaral Petruš. Pokud dopadnou zbývající zápasy posledního kola dobře ve prospěch týmu z královského města, může Kadaň po podzimu dokonce přezimovat na prvním místě tabulky!

Odpověď na to, zda se první místo po podzimu podaří, budeme znát už tento víkend, kdy zakončí podzimní část letošního ročníku také soupeři. Jedno je ale jasné už teď, Kadaň zakončila podzimní část sezony dalším vítězstvím a s podzimem se loučí s celkovou bilancí pěti zápasů – tří výher, jedné remízy a porážky.

Zápas s Bolevcem Kadaňští od prvních minut kontrolovali a ve druhém poločase jej definitivně zlomili ve svůj prospěch gólovým gejzírem. Chladnokrevně si v koncovce vedl kapitán Jarda Běžel st. a zapsal se povedeným hattrickem! Útočný tandem Běžel – Petruš je zatím v opravdu vynikající formě, když na podzim dohromady nastřílel už deset kousků a další pro své spoluhráče připravil.

HC Kadaň – HC Bolevec 8:3 (2:0)
Góly: 3 Běžel, 2 Petruš, Lalík, Ležal, Zörkler – Lukeš, Baxa, Setunský